Megoldásra vár

Rozsdás, matricás postaláda

Anonim Járókelő

Tisztelt Magyar Posta!
A Leányka utcában a CBA mellett lévő postaláda erősen rozsdásodott (kopott) és matricás.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítsák a küllemét.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!

    Megkeresését köszönettel fogadtuk.

    Tájékoztatjuk, hogy Budapest XXII., Leányka utca 7. címen található levélgyűjtő-szekrény javítása, tisztítása iránt intézkedünk. Anna...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére