Megoldott

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Az Anna utcában az egyik fedlap sarka töredezett.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u. 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A bejelentésben említett aknafedél az illetékes kollégák által
    kicserélésre került.

    Köszönjük az együttműködését!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére