Megoldott

Koszos közműszekrény

Tisztelt Gázművek!
Kérem lehetőségükhöz mérten a képen látható közműszekrényt lássák el egy tisztító festéssel. Az elmúlt évtizedekben nem sok figyelmet kapott. Egy szebb Budapesti látképért.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 73a

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/82373/koszos-kozmuszekreny/hivatal
    [https://d1mkxvwtzddm9
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére