Megoldásra vár

Szűk járda mellett indokolatlanul széles úttest

Az egyirányú Nagy Templom utca Grund környéki részen szűk a járda, emiatt (és a járdát elfoglaló autók miatt) gyakran az úttestre kényszerülnek a gyalogosok, míg az úttesten két autó is elfér egymás mellett.

Csupán a parkolásgátló póznák áthelyezésével megoldható lenne a probléma. A járda és az úttest jelenleg is egy szintben van, így - úgy gondolom - nem igényelne jelentős átalakítást.

A széles úttest gyakran gyorsításra ösztönzi az autós forgalmat, ami a grundon lévő játszótérre érkező gyerekek miatt is problémás lehet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Templom utca 30

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "Szűk járda mellett indokolatlanul széles úttest a Nagy Templom utcában"-ról "Szűk járda mellett indokolatlanul széles úttest"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A JGK Zrt.-nek jelenleg nincs kapacitása az átalakításra, így a megvalósítást beütemezzük 2021 negyedik vagy 2022 első negyedévére., egyéb feladataink f...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Balazs Toth bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nincs biztosítva a gyalogos közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére