Válaszra vár

Hónapok óta fennálló süllyedés

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a probléma megoldására mert a jelenlegi állapot hónapok óta borzolja mindenki kedélyeit.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Teleki László tér 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú és lekopott zebra.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére