Válaszra vár

Szemét a Hosszúréten

Valahol a 47.466126, 18.999438 koordinátánál bőrönd és még sok más szemét van behajítva a bokorba. A Hosszúréten máshol is található hasonló szemét, ezért ha van rá kapacitás, jó lenne az egészet megtisztítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kilátópont

Hozzászólások

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.05.11. 12:39 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére