Megoldásra vár

Zöldterületen parkolás

Anonim Járókelő

A járdán zöldterületen parkol.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nap u. 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a munkánkat segítő bejelentését. A Rendészeti Osztály járőrei sűrűbben fogják ellenőrizni a levelében jelzett helyszínt és ha szükséges megteszik az intézkedéseket.

    Tis...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére