Megoldatlan

Nagyobb szemeteseket a Carl Lutz rakpartra

A pesti alsó rakpart újlipótvárosi sétányán már szerda este tele vannak a szemetesek, meg a körülöttük van szétszórva a szemét. Talán segítene a helyzeten, ha a kis szemeteseket nagyobbakra cserélnék.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Carl Lutz rkp. 9

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk üzemeltetésébe jellemzően a zöld műanyag hulladékgyűjtők tartoznak, amelyek számát jelenleg nem áll módunkban növelni.
    A köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Frangepán köz (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére