Megoldatlan

Hónapok óta elhagyatott autó

Anonim Járókelő

Üdv, a járvány miatti első ingyenes parkolás óta parkol az újpesti rakpart 8. előtt középen a Duna felőli oldalon egy elhagyatott autó. A bal első része csúnyán meg van törve, nyilván ezért nem viszik sehová. Az autó egy combi ford focus.
A hivatalos nyilvántartás szerint2021.10.18-ig érvényes a műszakija, de 2021.04.10-én ideiglenesen ki lett vonva a forgalomból.
Azzal, hogy lassan egy éve ott parkol és nem mozdítja a törött autóját, mások elől veszi el a helyet és a roncsautókat nem igazán a közterületen kell tárolni.
Kérem segítsetek az ügyben.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Carl Lutz rkp. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Közterület-felügyelet "-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    A Közterület-felügyelet a bejelentésben foglaltakat ellenőrizte. Tekintettel azonban arra, hogy a gépjármű hatósági jelzéssel rendelkezik az a hatályos és a közbiztonságot illetve a köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott VW Golf a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére