Válaszra vár

Évek óta kifakult utcatáblák

Tisztelt VI. kerület!

2018 októbere óta próbáljuk elérni, hogy cseréljék a Lendvay utca és a Munkácsy Mihály utca kereszteződésében a teljesen kifakult utcatáblákat. Hiába küldtük el ezt a kérést többször is, csak ígérgetést kaptunk, intézkedést nem. Kérem, ha úgy érzik, hogy ez megugorhatatlan feladat az önkormányzat számára, akkor szíveskedjenek ezt megírni, és akkor kimegyek egy alkoholos filccel és újraírom a táblákat (ahogy azt már mások látszólag el is kezdték). Előre szólok, hogy nincs szép kézírásom, de szerintem ez inkább önöknek lesz kínos, mint nekem.

Válaszukat és intézkedésüket kitartóan várva,
Fónai Kende

Előzmények:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/37749/elkopott-utcanevtablak

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/59411/kifakult-utcatablak

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Munkácsy Mihály u. 14

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidöntött bringatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utcanév tábla olvashatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gipsz Jacob
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Kmety György utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére