Megoldatlan

Szellő utca 2 és Szellő utca 10 házak szélén graffitik

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!

A Szellő utca 2-10 panelház , két szélén 2 és 10-es szám oldalán graffitik vannak. Ezek eltávolítása kinek az illetékessége?
Tudnának segíteni ebben?

Köszönettel
Helyi lakos

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szellő u. 10

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza:
    "a társasházi közös tulajdont (tehát nem önkormányzati, hanem magántulajdont) érintő graffiti-mentesítés tekintetében önkormányzatunk nem jogosult intézkedni."
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy társasházi közös tulajdont (tehát nem önkormányzati, hanem magántulajdont) érintő graffiti-mentesítés tekintetében önkormányzatunk nem jogosult intézk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis ELMŰ házikó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Palicsi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Filatorigát (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére