Megoldatlan

Varjak

T. Jarókelő!
A Margitszigeten láttam, de máshol is probléma, hogy a köztéri szemetesek nincsenek védve a varjúféléktől. Emiatt a kukák környezete rendszeresen szemetes. A varjak mindent kiszednek, és szétszórnak. Az új dizájnos kukáknak sincs teteje vagy csapóajtaja. Megelőzhető lenne a "szemetelés" és a varjúfelék túlszaporodása is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget 23800

Hozzászólások

  • Úr Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt én is szoktam látni a Margitszigeten. Mivel nyitottak a kukák, ezért a szél kifújja belőlük a szemetet, és a varjak is kiszedik a szemetet, amit aztán a szél még jobban szétfúj, belefújja a Dunába...
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "A Társaságunk üzemeltetésében lévő összes hulladékgyűjtő lefedése, illetve cseréje jelentős anyagi forrást igényel, mely a jelen szakmai programunk szerint nem áll rendelkezésre."
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00082241 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Mária!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét jutt...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Méhész Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    10
    Válaszra vár
    10

    Fakazetták takarítása Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére