Megoldásra vár

Zebra felfestés

A Mártírok útja és a Kossuth Lajos sarkán lekopott a gyalogátkelő felfestése.

Probléma helyszíne
Budapest Kossuth Lajos utca 159

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására kapacitásaink függvényében sor kerül.

    A megvalósításig szíves türelmét k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rox emil bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére