Megoldott

Veszélyes akadály

Kérdem, ez itt már Európa? Vagy csak a "törjön ki nyaka a biciklisnek" mentalitás?
Hiába keríti el, ha szinte nem lehet normálisan kikerülni. Talán nem ártana inkább minél előbb a megfelelő minőségben kijavítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gyöngytyúk u. 2

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, lezárható, köszi!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére