Megoldott

Távközlési doboz a kábelen lóg

A 1025 Budapest Muraközi u. 6. előtt a levegőben lóg egy távközlési doboz. (Talán Telekom?)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Muraközi u. 6

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma kijavítva. Köszönet érte.
  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Bardócz Csaba!
    Köszönjük megkeresését! A jelzett problémát továbbítottuk illetékes kollégáinknak a 101540538 azonosító alatt. A probléma megoldásáig szíves türelmét kérjük.
    Figyelmébe ajánl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma (lógó doboz) azóta is megoldatlan.
  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma azóta sincs megoldva.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére