Megoldott

Elbontásra váró oszlop

Anonim Járókelő

Kérem bontsák el az oszlopot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Amerikai út (Mexikói út M)

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Bontásra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A 32 es és a troli megálló
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosítást szeretnénk kérni a címet illetően. Az Amerikai út és a Mexikói úti metróállomás messze van egymástól.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 98
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kijáró közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mályva köz (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére