Megoldatlan

Hulladéktároló kapacitás

Anonim Járókelő

A helyszínen keletkező hulladék mennyiségnek túl kicsi a kihelyezett kuka, így az mindig túltelítődik, a szemetet a kuka mellé helyezik. A szél elfujja a szemetet a föld minden irányába.
Szeretnénk ha kihelyeznének a jelenlegi kuka mellé még egy hulladék tárolót.

(A park másik felében van még egy, viszont az emberek lustaságán nem tudunk változtatni)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1301-Jászai Mari tér

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    a kormányzati megszorítások miatt a Fővárosi Önkormányzat kénytelen volt csökkentett műszaki tartalmat megrendelni. Ezt az FKF igyekszik hatékonyabban összehangolni a köztisztasági szakmai trendekkel,...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A közterületi hulladékgyűjtő edények üzemeltetését a Fővárosi Önkormányzattal kötött közszolgáltatási szerződésünk részeként végezzük. A Főváros közismerten
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szétszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Frangepán köz (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére