Válaszra vár

Üres fahely

A Külső Szilágyi út 18. előtt található egy üres fahely. Egy fa még szebbé tenné a környezetet. Kérem szíveskedjenek fával beültetni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 18

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére