Megoldásra vár

Szőnyegbombázott aszfalt

Anonim Járókelő

Végig a szakaszon rettenetes állapotú út egészen az egér útig a Péterhegyi út. Budzokn20-stal, autók max 40-nel bírnak lavirozni a sok kátyú közt. Teljes szakaszt érdemes átnézni, pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 42

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére