Megoldásra vár

Aluljáró és felüljáró borzalmas állapotban

Várhatóan mikor újítják fel a felüljárót és az aluljárót?

Rengeteg a beázás és a hulló vakolat a felüljáróról.

Egy bejelentésem már volt az ügyben:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58532/beazas

Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008100-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00082077

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a III., Flórián téri felüljáró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    A Flórián téri aluljáró és felüljárók esetleges felújításával kapcsolatosan a Budapest Főváros Önkormányzata, illetve a feladattal megbízott BKK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére