Megoldásra vár

Méretes kátyú a Kassai utcában

Méretes kátyú a Kassai utcában a Munkásotthon utcai kereszteződéshez közel, a plébánia előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 30

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tamas Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem az egész város működik így, inkább csak a 4. kerület. 1 hónapja kb. bejelentettem egy mellékutcátban levő nem túl nagy
    kátyút egy másik kerületben, és egy héten belül meg volt csinálva.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem. Ez van. Mindennek meg van a rendje, módja, sora. Mondjuk, aki nem ismeri az utat, és izomból beleszalad ebbe a mammutcsapdába, az bizonyosan nem lesz boldog. Tudom-tudom el lehet költözni szere...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Kassai utcában található kátyút nyilvántartásba vettük. A soron következő megrendelésünkben megrendeljük a javítást, addig is szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Turóczi Andr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Tamas Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van, és lejárt a 30 nap az elküldés óta.
  • Tamas Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    De lehet, hogy csak a Petőfi u. és az Árpád út közötti része. Akkor sztornó, mert csak kis része az övék.
  • Tamas Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos, hogy jó helyre lett küldve? Ez a IV. Kassai utca 26, a Baptista templom címe, ami előtt van.

    A jogtár szerint a Kassai utca a Budapest Közútkezelőhöz tartozik:

    https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1200432.kor
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    2021. 05. 18. Nem lett kisebb...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Május 18. Nem lett kisebb...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több nagy kátyú az Anonymus utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Anonymus utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szilaspatak sor (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére