Megoldott

Veszélyes úthiba

A képen látható úthiba aszfalttal való kiöntésére lenne szükség. Tudomásom szerint ez itt már nem kollégiumi terület.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Szerémi sor

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Törjék Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, megoldva!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    >>> 2021.04.28. 9:10 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Törjék Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére