Megoldatlan

Lekopott biciklis jel a nagykörúton

2021.07.26. Budapest közút válasza

Észrevételét köszönjük, az Ön által megjelölt helyszínen lévő kopott burkolati jeleket a felújítási igény listánkba felvesszük. Az idei évi programunk összeállítása és megrendelése megtörtént, megvalósítása folyamatban van. A kivitelezés ezen a helyszínen legkorábban a jövő év folyamán történhet meg.
Megértését és türelmét köszönjük.
- - -
FRISSÍTÉS:
Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 09. 18:02
Itt még csak nem is az a baj - na jó, de - hogy ilyen minőségben festették fel. De ha már így sikerült, akkor egy április 25-i bejegyzésre legalább méltóztassanak már válaszolni és a hernyótalpas Budapest Közút részéről.

---

A Rákóczi térnél, és a Harminckettesek terénél, ahol a Margit-híd -> Petőfi híd irányú bicikliút kettéválik (fel lehet menni a járdára, s lehet maradni az úton is, mert ott a felfestés), az úton eléggé le van kopva a kerékpáros nyom.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Harminckettesek tere

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, az Ön által megjelölt helyszínen lévő kopott burkolati jeleket a felújítási igény listánkba ismét felvesszük.
    Az idei évi prog
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Nagy Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván nincs kijatíva :)
  • Nagy Vilmos visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez. 2021. július 09. 18:02 Itt még csak nem is az a baj - na jó, de - hogy ilyen minőségben festették fel. De ha már így sikerült, akkor egy április 25-i bejegyzésre legalább méltóztassanak már válaszolni és a hernyótalpas Budapest Közút részéről. --- A Rá...

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt pozitív változás, ma néztem meg.
  • Nagy Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbbi infóim szerint nem csinált vele semmit a Közút :'( De megnézem valamelyik nap.
  • Nagy Vilmos visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, az Ön által megjelölt helyszínen lévő kopott burkolati jeleket a felújítási igény listánkba felvesszük. Az idei évi programunk összeállítása és megrendelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszont! Ha lehet kérni, ne 5 cm vastag festékréteget vonjanak rá, amin átgurulva leesek a bringáról, szól kerülgetni kell (lsd. Kiskörút).
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákóczi térnél, és a Harminckettesek terénél, ahol a Margit-híd -> Petőfi híd irányú bicikliút kettéválik (fel lehet menni a járdára, s lehet maradni az úton is, mert ott a felfestés), az úton eléggé le van kopva a kerékpáros nyom."-ról "FRISSÍTÉS: Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez. 2021. július 09. 1...

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt még csak nem is az a baj - na jó, de - hogy ilyen minőségben festették fel. De ha már így sikerült, akkor egy április 25-i bejegyzésre legalább méltóztassanak már válaszolni és a hernyótalpas Buda...
  • Horváth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak ott, hanem a Rákóczi térnél (szintén Buda felé tartó irány) is ez a helyzet. Ezt vízfestékkel festették fel a Budapest Közút derék munkatársai? És miért nem válaszolnak április óta?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint hagyott zsákutca tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére