Megoldott

Leendő tócsa a gyalogátkelőhelynél

Tisztelt Illetékes!

Nyilván avatatlan szem számára gyönyörű az útfelújítás. Viszont ha esőben járunk arra, akkor látható, hogy a pirossal jelölt területen összegyűlik az eső, tócsában megáll. Ez éppen pontosan a gyalogátkelőhely előtt van, ahol amúgy is erősen kell figyelni az átkelni kívánónak, hogy lássa, jön-e jármű. Pontosan az érkező, nem megálló jármű esőben ebben a tócsába fog belelemenni és beteríteni a gyalogost vízzel. Most még nem késő az változtatni ezen a helyzeten. Műszaki átadás előtt az kérdéskörre hivatkozva kérdőre lehet vonni a kivitelezőt, átvétel után hibás teljesítésre hivatkozva garanciális javítást lehet kérni (ha már meg lesz újra nyitva az út, ez nyilván egy kínosabb kérdés lesz).

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Derkovits Gyula u. 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom pontosan, hogyan definiálja a kivitelező a filmréteget. Ha laikusként állunk hozzá, akkor nem feltétlenül gondol arra az ember, hogy egy reggeli eső után a filmréteg kora este még ott áll ki...
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület eső idején
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A Jarokekelo.hu oldalra érkezett levélre ( JAROKELO-BUDAPEST-00082015 ) az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentés nyomán a Vállalkozóval és a Műszaki ellenőrrel megtekint
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    besüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő I
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    megsüllyedt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére