Megoldott

Törött díszburkolatú csatornafedő

Anonim Járókelő

A kép magáért beszél. Felújított utca, díszburkolat, ocsmány csatornafedő.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    like
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Múzeum utcai megrongált fedlapokkal kapcsolatos bejelentését, mellyel összefüggésben a szolgáltató új fedlapokat helyezett el a rongáltak helyén. A Józsefváro...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört, hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betonbucka a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jobbágy Dávid
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére