Megerősítésre vár

Zebra és kerékpárút jelzés

Zebra és kerékpárút jelzés le van kopva / hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 137

Hozzászólások

  • Bujdosó Attila visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A megjelölt helyszínen lévő kerékpáros átvezetés és kijelölt gyalogos-átkelőhely burkolati jeleinek kopottsága előttünk is ismert, ezért az idei évi burkol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére