Megoldott

Ágy az utca mellett

Hetek óta van egy ágy a Röppentyú utcán a Spar épület mellett

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Röppentyű köz 5-3

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Az Ön által jelezett terület jelenleg tiszta, a hulladék elszállításra került.

    tisztelettel
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Túlcsorduló szemetesek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Dráva utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét/ruhahalmok a Tatai úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tatai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére