Válaszra vár

Billegő csatornafedlap

Anonim Járókelő

Az 1143 Budapest, Semsey Andor utca 10. előtt egy csatornafedlap kilazult a helyéről, emiatt az azon áthajtó autók döccennek rajta, ami egész napos zavaró hanggal jár. Kérem a csatornafedél javítását, a hangforrás megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Semsey Andor u. 10

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére