Megoldásra vár

Gyalogátkelő lámpa hiányzó burkolat

Lajos utca Szépvölgyi sarok a Valőrtex matracbolt előtt a gyalogos lámpa burkolata hiányzik, drótok látszanak, gyerek belenyúl.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Szépvölgyi út - Lajos utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pusztai Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elkallódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Vidra utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére