Megerősítésre vár

Elkopott zebra

Hozzászólások

  • Bujdosó Attila visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A gyalogátkelőhely burkolati jeleinek kopottsága előttünk is ismert. Az illetékes kivitelezőt felszólítottuk a burkolati jelek felújítására, mely várhatóan
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, és lekoptak a biciklis jelzések is.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére