Válaszra vár

Nejlonnal díszített fa

FRISSÍTÉS 2021.05.08.

"Ugyanennél a fánál sajnos időközben újra kidőlt az egyik oldalon az ágyásszegély, kérném szépen rögzíteni, köszönöm!"

---------------------------

FRISSÍTÉS: 2021.04.23
a Városüzemeltetési Osztály tájékoztatása szerint Fővárosi tulajdonú és kezelésű közúton van, ezért a Főkertet legyen kedves keresni az ügyben.

_ _ _ _ _

Lehetőség szerint kérem a nejlondarabokat leszedni a fáról, mert nem áll jól neki, köszönöm előre is a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kassai tér 16

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb illetékes:
    mail@vegas.hu
    Casino Atlantis
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00081921 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.04.23 a Városüzemeltetési Osztály tájékoztatása szerint Fővárosi tulajdonú és kezelésű közúton van, ezért a Főkertet legyen kedves keresni az ügyben. _ _ _ _ _ Lehetőség szerint kérem a nejlondarabokat leszedni a fáról, mert nem áll jól neki, köszönöm előre is a segítséget!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.08. "Ugyanennél a fánál sajnos időközben újra kidőlt az egyik oldalon az ágyásszegély, kérném szépen rögzíteni, köszönöm!" --------------------------- FRISSÍTÉS: 2021.04.23 a Városüzemeltetési Osztály tájékoztatása szerint Fővárosi tulajdonú és kezelésű közúton van, ezért a Főkertet legyen kedves keresni az ügyben. _ _ _ _ _ Lehetőség szerint kérem a nejlondarabokat leszedni a fáról, mert nem áll jól neki, köszönöm előre is a segítséget!"-ra.

  • Horváth Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanennél a fánál sajnos időközben újra kidőlt az egyik oldalon az ágyásszegély, kérném szépen rögzíteni, köszönöm!
  • Horváth Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00081921 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Lehetőség szerint kérem a nejlondarabokat leszedni a fáról, mert nem áll jól neki, köszönöm előre is a segítséget!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.04.23 a Városüzemeltetési Osztály tájékoztatása szerint Fővárosi tulajdonú és kezelésű közúton van, ezért a Főkertet legyen kedves keresni az ügyben. _ _ _ _ _ Lehetőség szerint kérem a nejlondarabokat leszedni a fáról, mert nem áll jól neki, köszönöm előre is a segítséget!"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, a Városüzemeltetési Osztály tájékoztatása szerint Fővárosi tulajdonú és kezelésű közúton van , ezért a Főkertet legyen kedves keresni az ügyben.

    Üdvözlet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elektronikai hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dávid Sallai
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Újpesti vasúti híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horvath Izabella
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére