Megoldásra vár

Laszakadt korlát

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek vagy teljes egészében levágni a leszakadt korlát részt vagy helyre állítani ez így nem annyira jó megoldás.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, MÁV telep 18

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Hungária krt.-Könyves Kálmán körút találkozásában a vasúti híd alatt történt közúti baleset során rongált hajlított csőkorlát levágására várhatóan a hét végén elkészül. A teljes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem én.
    Max arra vagyok kíváncsacsi, hogy ha 20 nap alatt még egy emilre sem tellett, mikorra lesz valóban elhárítva a probléma.
    És mint említettem: 2 méterre épp csinálnak valamit (járdát)
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentéseket kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes nem vála...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát jelenleg, a bejelentés után egy hónappal is ugyan így áll.
    nehezíti a helyzetet, hogy a gyalogjárda le van zárva, vagyis a gyalogosok is itt közleked(né)nek
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére