Megoldott

Kidobott poroltók az erdőben

Kidobott poroltók a Halmierdőben, az egyik gyalogösvény kezdetén.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Benedekfalva u. 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fotók a BP_XVIII. 17 erdőtag szélén készültek. Mivel a poroltók veszélyes hulladéknak minősülnek és a Péterhalmi erdőben a szemétgyűjtést az önkormányzat végzi, ezért a Városgaz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz,szemét, sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olejnyik Attila
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    veszélyes hulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Flór Ferenc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére