Megoldásra vár

Rozsdásodó postaláda

Erdősor utca 165 előtt lévő postaláda és annak tartóoszlopa erősen korrodált. Kérem szépen az illetékestől a láda és a tartóoszlop festését. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/u38mS2TDfbG5MuYb9

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 165

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!

    Köszönettel fogadtuk a jelzést.

    Tájékoztatjuk, hogy a Budapest XXI., Erdősor utca 165. címen található levélgyűjtő szekrény javítása iránt intézkedünk.

    A javításig szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás, matricás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó mechanikai védelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Olvashatatlan utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére