Megoldott

Törött aknafedél

Az Ajtósi Dürer soron a Jávor utca kereszteződésénél található egy törött, billegő burkolatú Magyar Posta dizájnú közműakna, szeretném kérni a javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 27a

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kijáró közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mályva köz (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elbontásra váró oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Amerikai út (Mexikói út M) (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére