Válaszra vár

Borzalmas állapotú

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg vagy bontsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 1

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Értesítem, hogy a bejelentésben szereplő terület tulajdonosa a Fővárosi Önkormányzat (23034 hrsz.), ezért önkormányzatunk az adott ügyben intézkedésre nem jogosult.

    Tisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba,

    Nem Társaságunk Tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Soós Lajos

    Területfelelős

    Budai régióközpont

    *ELMŰ Hálózati Kft.*

    1132 Budapest, Váci út 72-74.

    Tel.: (+36) 1/238-3763

    Fax: (+3
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelntés csodálatos! Made is Hungary! Minden benne van! Régi ELMŰ szekrény, otthagyott faág, elhanyagolt járda, ronda reklám molino, gazos közterület, összetákolt elektromos kötő doboz, reklámfó...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott nyilvános wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Víznyelő tisztítás - III. Táborhegyi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Táborhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére