Megoldásra vár

Reklám bicikli a belvárosi színház előtt

Anonim Járókelő

Egy lepukkant, reklámozásra használt bicikli foglalja a helyet a dohány utca és a Károly körút sarkán lévő biciklitárolóban

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 3/a

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére