Válaszra vár

süllyedések

Anonim Járókelő

Kérem javítsák az itt található süllyedéseket mert mikor az ember ül a buszon még 40él is szét akar esni a busz ,több is van plusz még csatornafedél is. Picit komplikált mert a teljes zebra is beletartozik. Kérem vizsgálják ki és javítsák köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 179

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem jött válasz
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére