Megoldásra vár

Hibás utastájékoztatás az Astoria aluljáróján

Az Astorián a pótlóbusz megállóját jelölő ikon a villamos megállójára irányítja az utasokat, nem pedig a tényleges buszmegállóhoz. Ez kevésbé járatos, helyismerettel nem annyira rendelkező utasok számára megtévesztő lehet, plusz bolyongást, várakozási időt okozhat, és felesleges bosszúságot.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0007077-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00081768

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy kapacitásuktól függően mindent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Balázs Szulovszky bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére