Válaszra vár

Kátyú halom

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 06. 14.
Budapest Közút Zrt. válasza:

A Repülőtéri út, Kőérberki út-Budaörsi körforgalom közötti útszakaszon tapasztalt állapotok ismertek előttünk. Az út felújítása az elmúlt években szerepelt a fővárosi útfelújítási programban, azonban a jelenlegi program már nem tartalmazza. A tapasztalható leromlott állapot véglegesen, csak az út tejes felújításával oldható meg. Az útépítési tervek 2018. évben már elkészültek. A kivitelezés a Főpolgármesteri Hivatal forrásbiztosításának függvényében valósulhat meg, melynek időpontjáról információval nem rendelkezünk.
Társaságunk feladatkörébe az útfelújítás nem, csak a meglévő úthálózat üzemeltetése és fenntartása tartozik.
Az útszakaszt Operatív közútkezelői, illetve útüzemeltetői hatáskörben rendszeresen ellenőrizzük és a lokális jellegű, azonnali beavatkozásra váró hibák javítását, illetve egyéb fenntartási munkákat folyamatosan elvégezzük.

----------------------

Repülőtéri út egy óriás veszélyzóna, mert mindenki kerülgeti a katyukat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Repülőtéri út 800

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.05.14. Budapest Közút válaszából részlet "... A tapasztalható leromlott állapot véglegesen, csak az út teljes felújításával oldható meg, melynek várható ütemezésével kapcsolatban javasoljuk a Budapesti Közlekedési Központot megkeresni." ------------ Repülőtéri út egy óriás veszélyzóna, mert mindenki kerülgeti a katyukat."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 06. 14. Budapest Közút Zrt. válasza: A Repülőtéri út, Kőérberki út-Budaörsi körforgalom közötti útszakaszon tapasztalt állapotok ismertek előttünk. Az út felújítása az elmúlt években szerepelt a fővárosi útfelújítási programban, azonban a jelenlegi program már nem tartalmazza. A tapasztalható leromlott állapot véglegesen, csak az út tejes felújításával oldható meg. Az útépítési tervek 2018. évben már elkészültek. A kivitelezés a Főpolgármesteri Hivatal forrásbiztosításának függvényében valósulhat meg, melynek időpontjáról információval nem rendelkezünk. Társaságunk feladatkörébe az útfelújítás nem, csak a meglévő úthálózat üzemeltetése és fenntartása tartozik. Az útszakaszt Operatív közútkezelői, illetve útüzemeltetői hatáskörben rendszeresen ellenőrizzük és a lokális jellegű, azonnali beavatkozásra váró hibák javítását, illetve egyéb fenntartási munkákat folyamatosan elvégezzük. ---------------------- Repülőtéri út egy óriás veszélyzóna, mert mindenki kerülgeti a katyukat."-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008672-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00081746

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a kátyúprobléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt. azt vála
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Repülőtéri út egy óriás veszélyzóna, mert mindenki kerülgeti a katyukat."-ról "Frissítés 2021.05.14. Budapest Közút válaszából részlet "... A tapasztalható leromlott állapot véglegesen, csak az út teljes felújításával oldható meg, melynek várható ütemezésével kapcsolatban javasoljuk a Budapesti Közlekedési Központot megkeresni." ------------ Repülőtéri út egy óriás veszélyzóna, mert mindenki kerülgeti a katyukat."-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég szomorú, hogy az ember önszorgalomból bejelent egy hibát és az a válasz, hogy ÉN menjek tovább az üggyel!
    NEM! Menjenek tovább az összeköttetésben álló szervek egymás között. Úgy emlékszem hason...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére