Megoldatlan

Hiányzó pollerek

Frissítés 2022.02.26.

Nincsen változás

————————

Tisztelt illetékes!
A Teréz körút és a Szófia utca kereszteződésében hiányzik néhány parkolásgátló oszlop, ezért rendszeresen a járdán parkolnak.
Kerem néhány oszlop telepítésével akadályozzák meg a rendszeres szabálytalanságokat.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 5

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy év alatt nem oldották meg. Megoldatlan.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! A Teréz körút és a Szófia utca kereszteződésében hiányzik néhány parkolásgátló oszlop, ezért rendszeresen a járdán parkolnak. Kerem néhány oszlop telepítésével akadályozzák meg a rendszeres szabálytalanságokat. Munkájukat köszönöm!"-ról "Frissítés 2022.02.26. Nincsen változás ———...

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs megoldva.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A parkolást gátló oszlopok pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére