Megoldásra vár

Gyalogos átkelőhely hiánya

Anonim Járókelő

Bp. IV. kerület Vécsey u. és Nádor u. kereszteződésében jelenleg nincs kijelölt gyalogos átkelőhely. A kereszteződésben buszmegálló is van, melyhez szükség lenne az átkelő helyre. Legközelebbi zebrák egyik irányban a Nádor utcán 650 m, másik irányban 300 m.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nádor u. 58

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a IV. kerület Nádor utca – Vécsey utca csomópont környezetében gyalogos-átkelőhely kijelölését kéri – az alábbi vá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére