Megoldott

lekopott kerékpáros jelzés

A BAH csomópontnál a Villányi út felé menő úton a kerékpáros felfestés nagyon elkopott, ezáltal ijesztő és veszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 108

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tarján Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényképet nem tudtam készíteni, de új kerékpáros piktogramok feltűntek. Sajnos a lámpa előtt, ahol volt és lenne is rá hely, nem került vissza a festés úgy, hogy a kerékpárok a jobb oldalon elkülöníte...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kopott kerékpáros útburkolati jelek felújítása az idei évi programunkban kiemelt helyen szerepel. A felújításra az időjárás függvényében hamarosan sor kerül.

    A megvalósulásig k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tarján Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan lezuhan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére