Megoldásra vár

Tilosban parkoló autók

A lakók nem tudnak ki állni, mert sokan figyelmen kívül hagyják, hogy tilosban parkolnak a feher x-el felfestett helyen, ezért a garazsból nem tudnak kifordulni. Ez ugyan olyan mint ha a garázskapuba állna meg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Irodavezető úr XX/1617-4/2021 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel:
    Malya Kitti
    Ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Bb20 Tarsashaz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére