Válaszra vár

Járda felülete

Lakóház előtti szakaszon az aszfalt egyenetlen, hiányos az aszfalt több helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Deés u. 37

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szendrei Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére