Megoldásra vár

Behajtani tilos tábla kidölt

A kereszteződésben egy behajtani tilos tábla a falnak támasztva balesetveszelyesen áll több napja, az VI. Kerület Aradi utca - Rózsa utca sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rózsa u. 64

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bernschütz István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére