Megoldott

Rozsdás valami

Tisztelt illetékes!
Az Erzsébet körút 13. előtt található a csatolt képeken látható, két poller közé rögzített rozsdás fém valami. Látszólag semmilyen funkciója nincs, ellenben rontja a városképet. Kérem lehetőség szerint szíveskedjenek eltávolítani.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 15

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték, megoldva.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem egy könyöklő volt? :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Erzsébet krt. 13. számnál található parkolásgátló oszlopokra felrögzített vaselem eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges tiltás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére