Megoldott

Hibás tábla

"Bukkanó" helyett "Egyenetlen úttest" tábla van kihelyezve.
Kérem cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vadaskerti u. 1-3

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is kint van, valószínűleg a hídon rosszabb minőségű az út. Megoldottként lezárható.
  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi jelzőtábla nyilvántartásunkban szerepel, melyet nem a sebesség csökkentő küszöb létesítése, hanem a rossz minőségű útburkolat miatt helyeztü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére