Megoldásra vár

Kidőlt tábla

Anonim Járókelő

A XIII. ker. Rákos-pataki kerékpárút mentén egy tábla kidőlt. ( itt: https://www.google.com/maps/@47.5413625,19.0777974,3a,39.9y,320.94h,79.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1ebnqmBXnMrxISj8IigJzg!2e0!7i16384!8i8192 )

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 13

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére