Válaszra vár

Kátyú.

Budapest, XIV. Ker. Francia úton a jelzett helyen a zebránál ( a vasúti alúljárónál ) elég nagy kátyú van.
Itt jegyezném meg, hogy rend éber őrei innen nem is olyan messze járnak ki - be a rendőrautókkal ( BRFK Közlekedésrendészti főosztálya van itt ), mégse szúr nekik szemet, hogy jelentsék a krátert.
Bónusz, hogy a zebra is eléggé le van kopva, ezt se ártana újra festeni.
Kérem a javítást.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 54

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Faktor
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére